Spousta novinek

15.07.2010 13:20

Předem se omlouvám za pozdější aktualizaci, ale nebyl moc čas.

1. Aischa A.J. úspěšně složila zkoušku RH-WB ( zkouška vodní záchranařiny 2. stupně dle mezinárodního z.ř.)

2. Aischa A. J. splnila sutinový atest HZS a nyní může ít na zásahy v ČR

3. Já s Buffy a Lenka s Aischou se zúčastnili LVT ( výcvikové tábora) na Spáleništi fotky zde

4. 11.7. Já s Buffy, Lenka s Aischou a Eda s Adelaide A.J.  byli zavoláni na zásah. Hledali jsme pohřešovaného muže, který se ztratil 5.7. v lese poblíž vodní nádrže Slapy.

"Na základě telefonické výzvy příbuzných a rodinných příslušníků pohřešované osoby M. Kytnara z Prahy, byla zorganizována pátrací akce.Začátek byl stanoven na 7:00 hod. ranní v Nalžovicích-Chlum na Sedlčansku. Po upřesnění podrobností od příbuzných, byl stanoven postup pátrání a rozdělení příslušných družstev. Velení zásahu se ujal Přibyl a za ZBKP se zúčastnili Klemšová, Němec, Dědinová, Dlouhá, Hňoupková, Poslušná, Holeksa, Baudyš a Novotný a ke spolupráci byli přizváni Brandner (ZBKLK), Knolová a Katrev (ZBKUK) a 2 členové ZBKJmK-K9 Praha. Nasazení pozemních týmů proběhlo od cca 8 hod a dva týmy po 5 a 6 členech pátrali v prostoru levého břehu zátoky poblíž obcí Hluboká. Hustě zarostlé příkré svahy zátoky Slapské přehrady více než dokonale prověřili fyzické síly jak psovodů tak i psů. Vodní práce začaly s cca hodinovým zpožděním a úlohou obou týmů bylo prověřit zmíněnou zátoku. Všechny týmy ukončili pátrání v cca 11:30 s negativním výsledkem.
Na žádost vodních týmů byl pro přestávce prověřován konec zátoky s přítokem potoku Musík, který byl zarostlý hustým rákosím a kopřivami. Díky velmi mělké vodní hladině se do těchto míst čluny nedostaly. Během pátrání byla pohřešovaná osoba nalezena v prudkém svahu ve velmi hustém křoví. Nález byl oznámen kriminální službě Sedlčany a místo předáno PČR."